1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak żołądka
asia 1975

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 35920

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-27, 17:49   Temat: Rak żołądka
Najszczersze wyrazy współczucia dla ciebie i całej twojej najbliższej rodziny ::rose:: ::rose::
  Temat: Rak żołądka
asia 1975

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 35920

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-27, 06:04   Temat: Rak żołądka
Modlę się o Twojego Tatusia Paulinko, wiem jakie to trudne i smutne momenty
  Temat: Rak żołądka
asia 1975

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 35920

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-05, 12:28   Temat: Rak żołądka
Twój tato podobnie jak mój miał koński apetyt ale ból powodował, że nie jadł, bo gdy zjadł to bolało. My udaliśmy się do chirurga onkologa i tacie założyli jejunostomię dzięki której tata otrzymywał 1500kalorii na dobę i przestał chudnąć. Może zapytaj o takie dożywianie dla swojego taty.pozdrawiam
  Temat: Rak żołądka
asia 1975

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 35920

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-09-03, 19:54   Temat: Rak żołądka
Pina nic nie piszesz, jak tata się czuje daj znać co u was, pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak żołądka
asia 1975

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 35920

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-07-01, 14:26   Temat: Rak żołądka
O żywieniu i o bólu powinniscie porozmawiać z lekarzem prowadzącym, a jak nie możecie go spotkać to z lekarzem dyżurnym
  Temat: Rak żołądka
asia 1975

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 35920

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-06-25, 17:19   Temat: Rak żołądka
Witaj, byłam w takiej samej sytuacji co ty mojego Tatusia też otworzyli i zamknęli bo nie resekcyjny bo nsciekał na trzustkę a z wyników obrazowych zero naciekow powiem więcej wielkość guza to praktycznie trochę powyżej cm. Tak wychodziło z badań a niestety okazało się że po otwarciu nie da się usunąć żołądka. I ten strach jak powiedzieć tatusiowi, że to przebrzydłe raczysko nadal w nim siedzi. To był kolejny koszmar. Tatuś cały szczęśliwy że już po,że się obudził bo tego się bał najbardziej, że się nie obudzi podczas operacji... i wysyła mnie idź córuś sprawdź zapytaj czy cały żołądek usunęli czy tylko tego guza co ponad cm miał być. Wiem jakie to trudne powiedzieć, ale ja tak okrężnie jak doradziła ci ptaszenio powiedziałam tatusiowi, że właśnie chirurg zrobił tyle ile mógł, że nie wyciął wszystkiego bo się nie dało bo okazało się że był większy. Że teraz musi szybko wracać do zdrowia bo czekać go będzie chemioterapia indukcyjna co zmniejszy tego guza do stanu by chirurg mógł go w końcu w całości usunąć. Nie powiem, że tatuś był zadowolony z tego co usłyszał bo nie był ale motywowany chęcią życia i troską rodziny walczył dalej dzielnie o każdy kolejny dzień. Mam nadzieję że i ty będziesz potrafiła przekazać swojemu tatusiowi tę niemiłą wiadomość tak by się nie załamał i aby dalej starał się walczyć z tą okropną chorobą.pozdrawiam
  Temat: Rak żołądka
asia 1975

Odpowiedzi: 107
Wyświetleń: 35920

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-05-28, 18:06   Temat: Rak żołądka
ileene napisał/a:
Raczej nie osteoporoza :-( a prędzej ogniska ubytku kostnego wywołane osteolizą nowotworową - zanik beleczkowatej struktury kostnej

rozrzedzone struktury kostne tutaj są w kościach biodrowych i w masie bocznej kości krzyżowej, co jak piszesz powoduje ból nóg i pleców!


Ileene mam taką małą prośbę mogłabyś trochę delikatniej przekazywać swoje przemyślenia.

Mnie osobiście zabolały twoje słowa choć dla prowadzącej ten wątek jestem całkowicie osobą obcą , a pomyśl co dopiero może czuć osoba, której ojciec zachorował na nowotwór . Taka wiadomość zwala z nóg, a ty tak bez żadnych ogródek piszesz o meta.

Proszę tylko o bardziej przemyślane używanie słów i trochę bardziej delikatniej przekazywanie swoich przypuszczeń. Dziękuję.

Prośba do moderatorów - wiem , że moje słowa do ileene nie powinny być w wątku merytorycznym dlatego proszę może o utworzenie wątku kciukowego ewentualnie wydzielenie bądź usunięcie tej mojej prośby .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group